Brawo dla Piotra. Za nim udany występ w mistrzostwach Polski

W Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w Podnoszeniu Ciężarów. W rywalizacji wzięło udział 200 zawodników z całego kraju. Dobry występ zanotował Piotr Sikorski.

Po raz pierwszy mistrzostwa kraju zostały rozegrane w nowych, 10 kategoriach wagowych.

W zawodach dobry występ zanotował Piotr Sikorski, który reprezentował barwy AKS "Promień" Police. Piotr w kategorii 73 kg zajął siódme miejsce. W rwaniu uzyskał 99 kg, a w podrzucie 118 kg i uzyskał w dwuboju 217 kg. Zdobył 5 pkt. dla AKS ,,Promień " Police. Do startu Piotra Sikorskiego przygotowywał trener Kazimierz Sikorski.

Dodajmy, że w klasyfikacji klubowej AKS Promień zajął 43. lokatę, a w klasyfikacji wojewódzkiej Zachodniopomorskie było siódme.