Gatta Active Zduńska Wola wciąż trzecia

Ryszard Dullek
Gatta Active Zduńska Wola nie wykorzystała szansy awansu na pozycję wicelidera Futsal Ekstraklasy. Miała ku temu okazję po tym jak Pogoń '04 Szczecin doznała porażki z ekipą AZS Uniwersytet Gdański.

Gatta Active Zduńska Wola sama w poniedziałkowy wieczór zgubiła punkty. Drużyna trenera Wojciecha Sopura w 19. kolejce spotkań Futsal Ekstraklasy zremisowała na wyjeździe z zespołem Euromaster Chrobry Głogów 1:1. Oba gole padły w pierwszej części meczu. Gatta Active objęła prowadzenie w 8. minucie gry po bramce Mariusza Milewskiego. 7 minut później Euromaster Chrobry wyrównał wynik pojedynku.

Gatta Active Zduńska Wola: Marcin Szewczyk - Marcin Stanisławski, Marcin Olejniczak, Igor Sobalczyk, Michał Marciniak, Michał Szymczak, Mariusz Milewski, Daniel Krawczyk, Mariusz Rachubiński, Bartłomiej Strzelczyk, Dariusz Słowiński.