Wybierz region

Wybierz miasto

  25. WOŚP w Policach

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  11:00 - 20:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Wstęp wolny

  Gramy dla dzieci i seniorow. Tegoroczny finał upływać będzie pod hasłem – dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogolnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

  25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia w Miejskim Ośrodku kultury w Policach. Ja co jak co roku ogolnopolskie kwestowanie odbywać się będzie także w Policach. Oznacza to dzień w pełen wyzwań, dobrej energii, licznych atrakcji!

  Przez całą niedzielę już od godz. 11.00 w sali widowiskowej MOK-u prezentować się będą zespoły muzyczne, wokalne, taneczne, artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury, a także młodzież z polickich szkoł oraz zespołow działających w naszym mieście. W holu MOK-u będzie kiermasz rękodzieła i wypiekow. Nie zabraknie także licytacji m.in. WOŚP-owych kalendarzy, koszulek, wyrobow rękodzielniczych, książek, itp. Swoj wokalny i teatralny czas będą mieli także policcy VIP- owie, ktorzy jak co roku chętnie bawić będą wszystkich przybyłych do MOK-u.

  Program artystyczny zakończy się tradycyjnym „światełkiem do nieba” około godziny 20:00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ