Wybierz region

Wybierz miasto

  City Sounds - dj Weekend & MoNa Violin - Walentynki!

  Champions Club w Policach
  Police, ul. Piaskowa/97, +48 51 101 49 27

  22:00 Od 17.02.2018 do 18.02.2018

  • 10zł

  City Sounds to imprezy, na ktorych usłyszycie artystow reprezentujących bardzo wysoki poziom muzyki klubowej. Nie ograniczamy się do gatunkow muzycznych... Będzie house, techno, electro, trance, jak i najnowsze odłamy tanecznej muzyki eletronicznej. Wszystko to zapodane przez dji, muzykow i producentow, ktorych nazwiska możecie zobaczyć w lineupach najlepszych imprez i festiwali.
  Niewątpliwie jest to wyjątkowa edycja City Sounds. Świętujemy podwojnie! Tego dnia bawimy się z okazji WALENTYNEK oraz 26 urodzin rezydenta klubu QJAV'a. ?
  Swojego specjalnego seta djskiego przygotuje DJ Weekend w akompaniamencie elektryzujących dźwiękow skrzypiec MoNa Violin. Dodatkowo usłyszycie coś "innego" w rama urodzinowego seta od QJAV'a!
  Dajcie się porwać! ??
  Gość specjalny:
  MoNa Violin ?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ