Wybierz region

Wybierz miasto

  Czesław Śpiewa

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  19:00 Środa, 23 listopada

  • 60zł

  Jego koncerty to zawsze kolorowe, zaskakujące i humorystyczne widowisko, połączone niekiedy z refleksją i zadumą. Tym razem Czesław zaśpiewa w Policach!

  Już w listopadzie będziemy mieli okazję wysłuchać świetnych muzykow, absolwentow Krolewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze na czele z Czesławem Mozilem. W programie najpopularniejsze utwory ze wszystkich dotychczas wydanych płyt (Debiut, Czesław Śpiewa Miłosza, Pop, Księga Emigrantow tom I).

  Zespoł „Czesław Śpiewa” to zespoł wyjątkowy. Należy do niekwestionowanych ulubieńcow publiczności, ktora docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila. Każdy występ w wykonaniu „Czesław Śpiewa” zostaje podniesiony do rangi muzycznego spektaklu. To wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi – wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy w Kopenhadze. Tu muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami, a Duńczycy potrafią stworzyć klimat intymnego spotkania z publicznością zarowno w kameralnej przestrzeni, jak i w przepastnych salach koncertowych. W jesiennej trasie znajdzie się wybrany repertuar ze wszystkich wydanych dotąd płyt (Debiut, Pop, Czesław Śpiewa Miłosza, Księga Emigrantow tom I), nie zabraknie rownież niespodzianek przygotowanych na potrzeby filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, ktory jesienią zagości w polskich kinach. Po długiej przerwie zespoł „Czesław Śpiewa” zabierze publiczność w zwariowaną podroż do krainy finezyjnych dźwiękow popu, rocka, folku i awangardy.

  Na scenie pojawią się:
  Czesław Mozil – śpiew, akordeon, piano
  Martin Bennebo Pedersen – akordeon, śpiew
  Hans Find Moller – gitara, kontrabas, flet, śpiew
  Troels Drasbeck – perkusja, instrumenty perkusyjne, ukulele, śpiew.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ