Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Polic 2017

  Polana za Szkołą Podstawowa nr 8
  Police, ul. Piaskowa/

  17:00 Piątek, 2 czerwca

  • Wstęp wolny

  Przed nami dwa dni szalonej zabawy podczas tegorocznych Dni Polic! 2 i 3 czerwca mieszkańcow Polic czeka spora dawka dobrej muzyki, koncerty, występy taneczne, program dla dzieci i wiele innych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się na Polanie za SP8.

  Piątkowa zabawa rozpocznie się w rytmach funky, soul i bluesa, a to za sprawą szczecińskiej grupy BC Groove Experience z udziałem uczestniczki The Voice of Poland Beaty ROMY Romanowskiej. Podczas oficjalnego otwarcia imprezy nastąpi, także wręczenie certyfikatow autorom zwycięskich inicjatyw wyłonionych w ramach realizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury projektu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Zaraz po tym zagrają takie gwiazdy jak Sylwia Grzeszczak, Piękni i Młodzi, oraz Poparzeni Kawą Trzy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ