Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Polic 2017

  Polana za Szkołą Podstawowa nr 8
  Police, ul. Piaskowa/

  14:00 Sobota, 3 czerwca

  • Wstęp wolny

  Przed nami dwa dni szalonej zabawy podczas tegorocznych Dni Polic! 2 i 3 czerwca mieszkańcow Polic czeka spora dawka dobrej muzyki, koncerty, występy taneczne, program dla dzieci i wiele innych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się na Polanie za SP8.

  Sobota rozpocznie się programem artystycznym dla dzieci, podczas ktorego wystąpią młodzieżowe zespoły z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, szkoły tańca Dance Faktory i SP8. Dla najmłodszych wystąpi Centrum Uśmiechu z programem „W krainie Brzechwy i Tuwima”. Na scenie pojawi się także James Whiteflame z solowym gitarowym brzmieniem. Gwiazdami wieczoru będzie Natalia Kukulska i KULT. Po koncertach organizatorzy zaplanowali wystrzałowy pokaz sztucznych ogni.

  Imprezę poprowadzi Roman Czejarek, dziennikarz Polskiego Radia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ