Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Polic i Chemika 2015

  Polana za Szkołą Podstawowa nr 8
  Police, ul. Piaskowa/

  17:00 Sobota, 6 czerwca

  • Wstęp wolny

  Agnieszka Chylińska

  Polska wokalistka i autorka tekstow, a także osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. W latach 1994–2003 członkini rockowego zespołu O.N.A. Następnie w latach 2003–2006 wokalistka formacji Chylińska. Od 2009 roku prowadzi działalność solową, kiedy to ukazał się debiutancki album solowy Chylińskiej zatytułowany Modern Rocking, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop.
  Wokalistka była wiele razy nagradzana i nominowana do najrożniejszych nagrod jako najlepsza wokalistka i autorka tekstow. Były to Fryderyki, PlayBoxy, konkursy organizowane przez pisma muzyczne. W styczniu 2002 została nagrodzona Paszportem Polityki za drapieżny głos, ktory jest najlepszym instrumentem zespołu O.N.A., za teksty piosenek i niebywałą energię na scenie.

  Zgredy Billies

  Zgredybillies to formacja, ktora powstała z fascynacji
  muzyką lat 50'tych - tworcami związanymi z SUN records w Memphis.
  Inspirując się tworczością Elvis Presleya, Johnego Casha i
  Eddiego Cocrana, zespoł wykorzystuje charakterystyczne
  instrumentarium - skromne bębny, kontrabas oraz
  gitarę obsługiwaną z wprawą, werwą i energią przez pasjonata lampowych brzmień i kamer pogłosowych.
  Jednak inspiracja stylem Rockabilly nie zatrzymuje grupy jedynie przy odtwarzaniu cudzych hitow.
  W lecie 2011 został wydany autorski album "Proszę
  Pani" z ktorego piosenka "Całe życie na kredycie" za
  witała na liście przebojow Programu Trzeciego.
  Energetyczne koncerty osadzone w stylistyce Rock’n’
  rolla, rythm and bluesa i country spotykają się z żywiołową reakcją szczegolnie młodego pokolenia, dla ktorego takie brzmienia stanowią nową jeszcze nie wyeksploatowaną jakość.
  Charyzma, świetny kontakt z publicznością i inteligentny żart frontmana powodują, że nawet najwybredniejszy słuchacz daje się porwać atmosferze, ktorą tworzy zespoł Zgredybillies.

  O.S.T.R.

  Muzyk, raper, kompozytor, producent, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi i laureat kilku renomowanych konkursow skrzypcowych. Własne proby z Hiphopem rozpoczął w wieku 12 lat - wtedy jeszcze przy pomocy domowego radiomagnetofonu "Kasprzak". Pierwsze poważne kroki stawiał w ramach łodzkich grup BDC, LWC i Oboz TA. W poźniejszym okresie O.S.T.R. działał już solo. O.S.T.R. jest niezwykle żywiołowy na koncertach, nie ogranicza się do sztywnego repertuaru. Ma powszechną opinię najlepszego polskiego freestyle'owca.

  Margaret

  Jej życie od zawsze kręciło się wokoł muzyki. Potrafiła godzinami wsłuchiwać się w utwory szerokiego spektrum artystow począwszy od O.N.A. aż po mistrza klasyki – Mozarta. W szkole muzycznej oprocz śpiewania uczyła się także gry na saksofonie. Gdy dorosłe życie postawiło ją przed koniecznością wyboru – zdecydowała poświęcić swoj czas pracy nad wokalem. I trafiła w dziesiątkę.

  Margaret urodziła się 30.06.1991 w Stargardzie Szczecińskim. W pogoni za muzycznymi marzeniami jeździła po Polsce i brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych zdolnych gdzie prezentowała swoje kompozycje szerszej publiczności. Szkoliła swoj głoś w Ińsku potem w Szczecinie. W tym czasie zjeździła całą Polskę biorąc udział w wielu festiwalach. W liceum miała swoj zespoł, dla ktorego komponowała pierwsze piosenki. Poźniej los spowodował, że trafiła do Warszawy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ