Wybierz region

Wybierz miasto

  Gra Szczecińska Liga Squasha Edycja 14 - 2 kolejka

  Squash Club
  Pilchowo, ul. Staroleśna/8b, +48 51 515 15 37

  10:00 - 22:00 Niedziela, 24 stycznia

  • 50zł

  Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności na tle innych szczecińskich squashystow, to nasza liga jest właśnie dla Ciebie! Podczas 2-godzinnych rozgrywek w każdej grupie macie szansę rywalizacji z 8-10 przeciwnikami w świetnej atmosferze. Możecie rownież skorzystać z porad ekipy SCP, trenerzy i inni zawodnicy zawsze służą pomocą.

  W naszej lidze każdy z Was znajdzie godnych przeciwnikow do rywalizacji. Formuła pozostaje taka sama, czyli mecze rozgrywamy w ramach grup 9-10 osobowych do 15 punktow z przewagami (w przypadku mniejszej liczby graczy będziemy grać do 2 wygranych setow). Rozgrywki w ramach każdej grupy trwają do 2 godzin. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie poświęconej naszym rozgrywkom: http://sls.squash-club.com.pl/
  Podczas rozrywek możecie liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci voucherow na lekcje z instruktorem, lekcje grupowe (tzw. CAMPy) i wiele innych atrakcji, o ktorych przekonacie się już na miejscu. Będą rownież PIEROGI, ktore są taką małą tradycją naszych rozgrywek.

  Wstępny harmonogram rozgrywek.
  GRUPA 5 - godzina 10:00
  GRUPA 4 - godzina 12:00
  GRUPA 3 - godzina 16:00
  GRUPA 2 - godzina 18:00
  GRUPA 1 - godzina 20:00

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ