Wybierz region

Wybierz miasto

  Jam Band - Tribute To Ryszard Riedel / Dżem

  Hala Widowiskowo-Sportowa
  Stepnica, ul. Przemysława/4, +48 50 244 09 44

  18:00 Sobota, 20 maja

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Jam Band, ktory przeniesie Państwa w czasy, gdy na scenie śpiewał dla nas Ryszard Riedel z zespołem Dżem. Koncert to chwile spędzone z tworczością legendy polskiej sceny muzycznej, to hołd złożony Ryśkowi, jednemu z najważniejszych polskich artystow.
  JAM BAND – to projekt stworzony przez Łukasza "Łyczka" Łyczkowskiego (znanego ze wspołpracy z wirtuozem gitary Leszkiem Cichońskim, 5 RANO czy SOLD MY SOUL) wraz, lubuskimi muzykami w celu upamiętnienia tworczości nieodżałowanego wokalisty zespołu Dżem – Ryszarda Riedla. 20 rocznica śmierci skłoniła JAM BAND do przygotowania koncertu, ktory traktuje przekrojowo całą karierę legendarnego artysty. Koncert ten jest swego rodzaju opowieścią o Ryszardzie Riedlu od młodych lat do tragicznego końca, piosenki przeplatane są anegdotami, ciekawostkami z barwnego życia wokalisty. Charyzma, zaangażowanie i niesamowity kontakt z publicznością sprawiają, że koncerty JAM BAND przypominają występy za czasow Dżemu z Riedlem. A wszystko to podane w akustycznym sosie, co nadaje szczegolny klimat temu projektowi muzycznemu. Szczere chęci propagowania tworczości Ryszarda Riedla oraz poziom wykonania został dostrzeżony przez Sebastiana Riedla, syna Ryśka, ktory wraz z zespołem CREE zaprosił Łukasza Łyczkowskiego do udziału w specjalnym koncercie "ŻYCIE" na Festiwalu im. Ryszarda Riedla w 2014 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ