Wybierz region

Wybierz miasto

  Katarzyna Groniec „ZOO”

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  18:00 Sobota, 13 lutego

  • 30zł

  Katarzyna Groniec
  Wyjątkowa wokalistka i osobowość polskiej sceny. Niekiedy cały teatralny zespoł nie jest w stanie dostarczyć tylu emocji i tak umiejętnie przenieść słuchaczy w świat, o ktorym opowiada. A opowiada niezwykle przejmująco i wiarygodnie, dzięki czemu po chwili każdy przenosi się w świat kreowany słowem i melodią. Jej występy to przejmujące spektakle, a widzowie od początku czują realistyczność wszystkich historii. Towarzyszący artystce muzycy w idealny sposob dozują emocje, budując niepowtarzalny nastroj.

  W 2000 roku ukazała się debiutancka płyta „Mężczyźni”, ktorej producentem był Grzegorz Ciechowski. Kolejne płyty to: „Poste restante” (2002), „Emigrantka” (2004), „Przypadki” (2007), „Na żywo” (2008), „Listy Julii” (2009), „Pin-Up Princess” (2011), „Wiszące Ogrody” (2014). W 2008 Katarzyna Groniec otrzymała dyplom mistrzowski – Nagrodę im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia w piosence aktorskiej. Od września 2014 roku promuje swoj najnowszy program złożony z piosenek Agnieszki Osieckiej, ktorego premiera odbyła się na Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”. 18 września 2015 roku, nakładem Warner Music Poland, ukazał się album z Katarzyny Groniec „ZOO” właśnie z piosenkami Agnieszki Osieckiej. „ZOO” to rownież tytuł koncertu – muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, ktore Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ