Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Grzegorza Turnaua "Wieczór Swoich Piosenek"

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  19:00 Czwartek, 10 listopada

  • 60zł

  „WIECZOR SOWICH PIOSENEK” to dwoista propozycja. Po pierwsze – spotkanie dwoch kolegow – Grzegorza Turnaua i Leszka Szczerby, z ktorych jeden nie umie grać na saksofonie, a drugi na fortepianie. Po drugie – wieczor składa się z piosenek „sowich” (co sugeruje mądrość, ale i drapieżność), a więc nie tylko „swoich” (zamiana dwoch liter otwiera pole do wielu cytatow). W programie są więc utwory z tekstami w co najmniej dwoch językach, niektore dwa razy bardziej znane od innych. Po trzecie – obaj panowie dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentow, i to przez blisko dwie godziny. Na widowni mile widziane są pary (wiele wątkow erotycznych), zaś widzowie indywidualni mogą czuć się podwojnie zaproszeni.

  Nastrojowy i wyjątkowy w swoim klimacie koncert odbędzie się w listopadzie w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

  Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian
  Leszek Szczerba – saksofon

  W programie, poza utworami z repertuaru Grzegorza Turnaua, piosenki m.in. Billy Joela, Marka Grechuty, Johna Lennona i Starszych Panow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ