Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert "Klara spotyka Edith"

  Gminny Ośrodek Kultury
  Stepnica, ul. Portowa/7, +48 91 418 86 28

  17:00 Środa, 9 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Dla Seniorow w tym roku zaplanowaliśmy Koncert "Klara spotyka Edith"

  Wieczor śladami Edith Piaf to płacz, śmiech, miłość, tęsknota i piękno…

  Jej pieśni przeniosą nas do krolestwa serca. Klara, będąc daleko od proby naśladowania tej Wielkiej Damy, otwiera się na nią i pozwala jej w sobie brzmieć.

  „To spotkanie za każdym razem jest nowe. Dotyka mnie i rozpala i tym właśnie chcę dzielić się z publicznością.”

  Tego wieczoru usłyszą Państwo najsłynniejsze utwory z repertuaru Edith Piaf jak „La vie en rose”, „Padam padam...”, „Milord” ale, rownież i te mniej znane, acz rownie piękne szansons jak „La Foule”, „Mon Dieu” czy „Elle frequentait la rue Pigalle”.

  Klara Gmiter (właśc. Claire Mahfouf-Gmiter), francuska aktorka i szansonistka. Absolwentka wiedzy o teatrze na uniwersytecie w Lyonie. Ukończyła studia w Berlinie, na kierunku aktorstwo dramatyczne. W latach 2008-2015 aktorka niemieckiego teatru Uckermarkische Buhnen Schwedt, gdzie występowała m.in. właśnie jako Edith Piaf w solowym spektaklu "Der Spatz von Paris" wg Sandry Pagel.

  Od 2014 roku mieszka i tworzy w Polsce. Jako freelancer zajmuje się reżyserią spektakli scenicznych, koncertuje, jest członkiem stowarzyszenia Środowisko Inicjatyw Artystycznych HYBADU.

  Akompaniować jej będzie Miłosz Wojciechowski, absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego; instrumentalista, wokalista, kompozytor i aranżer. Posiada, umiejętność gry na instrumentach klawiszowych, gitarze, gitarze basowej i akordeonie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ