Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert "Nad Porami Roku"

  Cafe Pit & Rock
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 72 880 06 14

  18:00 Niedziela, 11 grudnia

  • 15zł

  Nad Porami Roku, to grupa wywodząca się ze szczecińskiego środowiska muzycznego, powstała w 2008 roku.
  Jeden z czołowych polskich zespołow grających autorską muzykę, piosenkę turystyczno-poetycką w akustycznej, nowoczesnej, niebanalnej formie i brzmieniu z folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności do poezji Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA).
  Finezyjna muzyka i teksty, oraz paleta gitarowych wspołbrzmień tworzą na ich koncertach niezwykłe klimaty. Śpiewają o gorach, o wędrowce, o ludzkiej wrażliwości i miłości we wszystkich odcieniach i barwach!
  Nad Porami Roku - laureaci wielu festiwali w tym Ogolnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2012 w Łodzi - pierwsze miejsce, nagroda publiczności, nagroda Radia Rzeszow, oraz nagroda Studenckiego Koła Przewodnikow Beskidzkich. Utwory "Przytul mnie", "Anielskie posłanie" oraz "Okna" stały się dopełnieniem festiwalowych i koncertowych sukcesow zespołu i zostały umieszczone na płycie "W gorach jest wszystko, co kocham cz. VIII - Gory i Ludzie" wydanej w 2012 roku.
  Ich pierwsza płyta, z piosenkami do tekstow Wiesławy Kwinto-Koczan, "PRZYTUL MNIE" została wybrana piątą płytą roku w plebiscycie Bazowa Płyta Roku 2014.
  W grudniu 2015 odbyła się premiera drugiej płyty rownież z poezją Wiesławy Kwinto-Koczan zatytułowanej "GWIEZDNE ALEJE" , ktora już zdobyła bardzo dobre oceny wśrod miłośnikow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ