Wybierz region

Wybierz miasto

  Michał Rembas - Spotkanie z autorem

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  17:30 Piątek, 20 marca

  • Wstęp wolny

  Galeria Historyczna Polic działająca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach zaprasza na „spotkanie z autorem”. Bohaterem wieczoru będzie Michał Rembas – szczeciński dziennikarz, krajoznawca.

  Michał Rembas jest autorem kilku pozycji książkowych, wspołautorem Dąbie, prawobrzeże wielkiego Szczecina (2010), Zachodniopomorskie tajemnice (2011), Nekropolie – zabytkowe cmentarze wielokulturowej Polski (2014), przewodnika Śladami Lubinusa, przewodnik niezwykły (2014). Ostatnio na rynku ukazała się kolejna pozycja Cuda na fasadach (2015).

  Gość opowie o sobie, o swoich pasjach, tajemnicach, ktore poznał, a ktorych my nie znamy. Opowie także o planach wydawniczych i wyzwaniach, jakie go czekają w najbliższym czasie. Będzie można nabyć książkę i uzyskać dedykację od autora.

  Spotkanie poprowadzi kierownik Galerii Historycznej Polic – Jan Matura.

  Zapraszamy wszystkich miłośnikow przeszłości z Polic i okolic!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ