Wybierz region

Wybierz miasto

  Międzynarodowe Warsztaty Taneczne

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  16:00 Sobota, 23 stycznia

  • 10zł

  Trojstronny projekt taneczny polsko- niemiecko - ukraiński odbędzie się w polickim MOK-u już na koniec stycznia.

  MOK w Policach oraz Compania Baletowa rokrocznie dokładają wszelkich starań, aby Zimowe Prezentacje Taneczne były wspaniałym pokazem imponujących umiejętności młodych tancerzy.

  Międzynarodowe Prezentacje Taneczne rozwijają się między innymi dzięki funduszom z Euroregionu Pomerania.

  W tym roku na polickiej scenie, obok Companii Baletowej, tańczyć będą: Zespoł Tańca Klasycznego dla Dzieci i Dorosłych Yaroslawna z Kijowa, zespoł Kinder- und Jugendtanzensemble z Neuenhagen, szkoły tańca ze Schwedt, Ognisko Baletowe ze Szczecina, Zespoły Taneczne zrzeszone przy Pałacu Młodzieży w Szczecinie oraz Szczecińskie Studio Tańca PA; Fundacja Balet w Szczecinie, wychowankowie Companii Baletowej aktualnie uczący się w Ogolnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu, solista Teatru Tańca w Poznaniu Zbyszek Kocięba, Solistka Opery na Zamku Ksenia Neumes.

  Projekt „Międzynarodowe Warsztaty Taneczne” polegający na realizacji warsztatow tanecznych trwać będzie w polickim MOK-u w dniach 22.01.2016 – 25.01.2016. Jak co roku rodzina, przyjaciele oraz pasjonaci tańca, w szczegolności tańca klasycznego, będą mieli okazję podziwiać pokazy taneczne młodych artystow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ