Wybierz region

Wybierz miasto

  Paradice Tour vol. 3

  Klub bilardowy Classic
  Police, ul. Zamenhofa/44, +48 91 317 67 00

  20:00 Sobota, 20 lutego

  • 10zł

  Dice:
  "Dice muzycznie kwalifikują się do ekstraklasy polskiego ciężkiego rocka.", „Okraszony zabojczymi riffami hard rock.", „Rockowi dżentelmeni.", „Zadziorne gitarowe riffy; świetne, przykuwające uwagę wokale; doskonała sekcja; interesujące solowki; polskojęzyczne teksty"- tak Magazyn Gitarzysta opisuje ten polski hard rockowy zespoł, ktory na koncie ma już dwie płyty długogrające wydane przez wytwornię Luna Music Polska. Płyty noszą tytuły "Stara Historia" (2013, Luna Music) oraz "Paradice" (2015, Luna Music).


  Hattifnattar:
  Policka grupa muzyczna tworząca muzykę metalową powstała, w 2013 r. Nazwa zespołu nawiązuje do postaci z fińskiego serialu animowanego Muminki. Słowo hattifnattar w wolnym tłumaczeniu z języka Szwedzkiego znaczy zamęt, chaos co dokładnie odzwierciedla zespoł na scenie, jak i pod sceną.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ