Wybierz region

Wybierz miasto

  Polickie Targi Gospodarcze

  Hala Sportowa Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza
  Police, ul. Siedlecka/6, +48 91 424 13 06

  10:00 - 18:59 Sobota, 9 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Wśrod wykonawcow prezentujących się 09 i 10 kwietnia będą zespoły z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach: Compania Baletowa, Zespoł Pieśni i Tańca „Policzanie”, wokalne zespoły Out Loud, PP66, ale także Zespoł perkusyjny Djembe z Pałacu Młodzieży w Szczecinie, czy Almas Belly Dancing z Polic.

  W sobotę publiczność będzie miała okazję obejrzeć dzieci i młodzież z Replay Dance Studio prowadzone przez Michała Pawłowskiego, finalistę 3. edycji You Can Dance – Po Prostu Tańcz!, połfinalistę Mam Talent! i uczestnika Got to Dance. .

  Rownież w sobotnie popołudnie wysłuchamy wyjątkowego koncertu skrzypcowego. Specjalnie dla naszej publiczności wystąpi Monika MoNa Wierciak! Najbardziej elektryzująca polska skrzypaczka. Artystka łączy nowoczesne bity z dźwiękami skrzypiec. Umiejętność swobodnej improwizacji, doskonały kontakt z publicznością, charyzma, temperament, wdzięk i kobiecość to tylko niektore z elementow elektryzującego show MoNy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ