Wybierz region

Wybierz miasto

  Roman Czejarek i jego książki

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  18:00 Piątek, 21 października

  • Wstęp wolny

  Roman Czejarek, uhonorowany tytułem Ambasadora Szczecina, spotka się z policzanami w Miejskim Ośrodku Kultury. Będzie to spotkanie autorskie, promujące publikacje dziennikarza.

  Roman Czejarek jest miłośnikiem dalekich podroży. Był m.in. w Afganistanie, Laosie, Syrii, Peru i na Kubie. Kilkakrotnie przemierzył Stany Zjednoczone. W 2008 i 2009 roku był uczestnikiem i rzecznikiem prasowym międzynarodowych wypraw badawczych na dno Kanionu Colca w Ameryce Południowej. Otrzymał za to specjalne wyrożnienie przyznane przez Uniwersytet w Arequipie (Peru), a w Polsce m.in. nagrodę za najlepsze fotografie kondorow. Znany kolekcjoner starych pocztowek ze Szczecina i Pomorza Zachodniego (przełom XIX i XX wieku). Autor wielu książek poświęconych dawnemu Szczecinowi, uhonorowany tytułem Ambasadora Szczecina.

  Roman Czejarek – dziennikarz i prezenter w m.in.: Polskie Radio PR1: Lato z Radiem, Cztery pory roku, Sygnały Dnia, Muzyka i Aktualności, Z kraju i ze świata, Polskie Radio Szczecin: Studio Bałtyk, Radio VOX FM / Grupa Radiowa TIME: Kto rano wstaje, Telewizja Polska TVP1: Kawa czy herbata, Nocne Rozmowy, Trudne pytania, Niezwykłe podroże ludzi i rzeczy, Pytania o Unię Telewizja Polska TVP2: Gilotyna, Telemillenium, Pytanie na śniadanie, Telewizja TVN / TTV: Raz lepiej raz gorzej, Studio TTV.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ