Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-Up w Klubie N Police

  Klub N Police
  Police, ul. Księcia Barnima I/26, +48 69 531 26 95

  19:00 - 21:30 Wtorek, 3 października

  Stand-Up dotarł do Polic! Już 3.10 zapraszamy Was na wieczor pełen zaskakujących historii, mocnych żartow i dobrej zabawy!
  Specjalnie dla Was na ten wieczor zaprosiliśmy kilku bardzo zabawnych gości:
  1) Wojtek Pięta
  Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewodzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
  Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnow. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

  2) Czarek Ponttefski
  Taki człowiek z Lublina, co na paru scenach w Polsce już bywał. Raczej wszyscy dobrze się bawili chociaż był wyjątek, pewna pani kiedyś w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic. Ale gdy rozum tracił dla niej, śmiała się, klaskała. Także też wyszła zadowolona. Ogolnie ludzie wychodzą zadowoleni, mowią, że fajna taka komedia - nieoczywista, rożnokolorowa. Z dekadenckim przytupem i sentymentalnym zająknięciem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ