Wybierz region

Wybierz miasto

  Teatranki: Wiolin i tajemnicza szafa

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  13:00 Niedziela, 10 czerwca

  • Wstęp wolny

  Już po raz trzeci zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunami na „Teatranki”- cykl spektakli dla dzieci. 10 czerwca zapraszamy na bajkę „Wiolin i tajemnicza szafa”, przygotowaną przez Szkołę Muzyki Artyz ze Szczecina.

  Artyz to Szkoła Muzyki, w ktorej nadrzędną cechą jest otwartość na to co nowe, wychodzenie poza schematy i stereotypy w nauczaniu oraz czerpanie satysfakcji z nauki przez podopiecznych. W oparciu na idei szkoły powstał innowacyjny nowy projekt muzyczny Bajgranie czerpiący treści muzyczne z autorskiej książki dla przedszkolakow realizowanej wyłącznie w Szkole Artyz o nazwie Bajgranie na fortepianie.

  Dla najmłodszych odbiorcow sztuki stworzyliśmy przepełnione muzyką, humorystyczne i pouczające opowiadania w formie bajki. Widowisko znakomicie łączy ze sobą, teatr i muzykę zaszczepiając w dzieciach potrzebę obcowania z kulturą wysoką.

  Innowacją w projekcie jest angaż zawodowych aktorow i muzykow, ktorzy czynnie wraz ze swoimi instrumentami obok narratora, Pana Wiolina, rozbudzą ciekawość, wyobraźnię i wrażliwość muzyczną oraz pomogą w zrozumieniu treści muzycznej bajki. Taka forma zabawy zapewnia czynne uczestnictwo dzieci w każdej opowieści, a dzięki interakcji publiczności z aktorami głęboko zapada w pamięć i pozwala najlepiej przyswoić nowo zdobytą wiedzę.

  • Rozwija słuch
  • Rozwija pamięć słuchową i wzrokową
  • Uczy skupienia i koncentracji
  • Pobudza wyobraźnię
  • Uczy dzieci obcowania ze sztuką
  • Dostarcza nowych bodźcow słuchowych
  • Kształtuje zachowania społeczne
  • Kształtuje wrażliwość muzyczną

  Zapraszamy !

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ