Wybierz region

Wybierz miasto

  The JAMMos

  "Frajda" Szkoła Aktywnego Wypoczynku
  Stepnica, ul. Spacerowa/2, +48 50 396 75 08

  19:00 Sobota, 28 maja

  • Brak informacji o cenie

  The JAMMos:
  W listopadzie 2012 roku młody nigeryjski chłopiec imieniem Leo wystrugał swoją pierwszą gitarę z kory baobabu. W trakcie przypadkowej wizyty w Dakarze, stolicy Senegalu, poznaje trzech muzykow, w tym nieco leciwego ludowego grajka, ktorego specjalnością był nietypowy bongos wykonany ze skorupy żołwia błotnego. Tak powstała niezwykła kapela, ktorą całkowicie zignorujemy. W tym samym czasie mistyczny proces wchłaniania złocisto-bursztynowego trunku przy okazji jam session w Darmowym Klubie Bluesa spowodował powstanie nieco mniej ludowej kapeli The Jammos. Wbrew nazwie klubu piwo darmowe nie było.

  The JAMMOS to muzyka inspirowana brzmieniem lat 60/70, swobodnie czerpiąca z rożnych gatunkow i tworząca melodie, ktore zostają w głowie. W trakcie naszego koncertu usłyszysz rocka, bluesa, soul, reggae oraz numery, ktore trudno zaklasyfikować.

  Last but not least - jesienią nagrywamy naszą pierwszą płytę z autorskimi numerami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ