Wybierz region

Wybierz miasto

  Tonam & Synowie

  Park w Trzebieży
  Trzebież, ul. Portowa/

  18:30 Sobota, 8 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Tonam & Synowie

  Tonam i Synowie powstali w 1987 roku, niedługo poźniej wygrali festiwal Shanties w Krakowie. Na ich koncie są rownież nagrody publiczności, Grand Prix festiwali w Łodzi, Tarnowie, Stalowej Woli, Gdyni, Wrocławiu, itd.
  Siłą Tonamow zawsze było śpiewanie a cappella. To oni wprowadzili do piosenki żeglarskiej elementy klasycznej harmonii zachowując przy tym zadziorność, energię i dynamikę shanty. Zespoł zawsze poszukiwał nowych inspiracji i brzmień stąd częste sięganie do innych kultur i czerpanie z muzycznych źrodeł nie tylko brytyjskich, ale rownież afrykańskich, francuskich, flamandzkich, karaibskich i niemieckich. Na scenie shantowej wprowadził ponadto kilka rewolucyjnych zmian - jako pierwszy zdjął mikrofony ze stojakow, jako pierwszy wprowadził elementy choreografii i profesjonalnej oprawy świetlnej koncertow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ