Wybierz region

Wybierz miasto

  VII Jazz Piknik nad Zalewem

  Zalew Stepnica
  Stepnica, ul. Stepnica/

  16:00 Sobota, 9 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Jest to impreza plenerowa, podczas ktorej prezentowane są rożne gatunki jazzu i kierunkow pokrewnych, takich jak blues, soul, funky czy jazz-rock. Zwyczajowo, po zakończeniu głownego koncertu, muzycy rozpoczynają jazzowe jam session.

  W 2016 roku podczas Pikniku zaprezentuje się aktualna czołowka polskich muzykow jazzowych, reprezentujących rożne pokolenia i gatunki jazzu, co gwarantuje najwyższy poziom wykonawczy oraz satysfakcję licznie zgromadzonej, mamy nadzieją, publiczności.

  - LEY D FUNK - zespoł złożony z młodych, ale już doświadczonych muzykow, ktorzy przebojem wdzierają się na czołowe miejsca rankingow czasopism muzycznych.

  - KINGA GŁYK TRIO młoda "jazzwoman" grająca na gitarze basowej ze swoim zespołem.

  - GYPSY SWING QUARTET zespoł grający radosny jazz wzorowany na najlepszych wzorcach muzyki cygańskiego swingu "manouche".

  - WOJCIECH MYRCZEK / PAWEL TOMASZEWSKI QUARTET kwartet stworzony przez najlepszego wokalistę jazzowego w 2015 roku, wg rankingu Jazz Top czasopisma Jazz Forum.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ