Wybierz region

Wybierz miasto

  Wernisaż i spotkanie z Martą Frej

  Przystań Żeglarska przy Kanale Młyńskim
  Stepnica, ul. Rybacka/1

  17:00 Niedziela, 4 września

  • Brak informacji o cenie

  Fundacja Czas Dialogu, załogi Rejs Kobiet NawiGracje oraz GOK Stepnica - ZAPRASZAMY do mariny w STEPNICY na wernisaż i spotkanie z Mistrzynią Memow.

  Marta FREJ malarka, ilustratorka, animatorka kultury, prezeska Fundacji Kulturoholizm, mama Maćka, wspołzałożycielka Klubu Krytyki Politycznej w Częstochowie. Ukończyła studia ASP w Łodzi, asystentka w pracowni rysunku i malarstwa prof. M. Czjkowskiego na ASP w Łodzi (2005-2009). Laureatka nagrody Okulary Rowności 2015, przyznawanej przez Fundację im. Izabeli Jarugi-Nowackiej. Obecnie pracuje w Centrum Promocji Młodych w Częstochowie. Autorka Festiwalu ART.eria, członkini duetu artystycznego FRiKO. Wspołautorka - razem z Agnieszką Graff - ksiązki; "Memy i Graffy. Dżender, kasa i seks" (2016).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ