Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa Malarstwa Elżbiety Kisiel – Gładkowskiej

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  Od 12.12.2014 do 5.01.2015

  • Wstęp wolny

  Policka Galeria OBOK zaprasza na wystawę prac malarskich Elżbiety Kisiel – Gładkowskiej.

  Blisko 36 prac malowanych farbami akrylowymi i olejnymi przedstawi spojny i harmonijny cykl opowiadający o kobiecie. Bohaterki namalowane na płotnach eksponowane są w rożnych sytuacjach życiowych, z całą paletą najrożniejszych barw, kolorow, kształtow. Artystka uwypukla piękno, ktore stanowi podstawowe ujęcie w interpretacji malarki, na temat człowieka. Kobiety bez względu na wiek i profesję ukazane są w całym swoim pięknie, ktore zdecydowanie inspiruje artystkę.

  Elżbieta Kisiel – Gładkowska to bardzo dobra kolorystka, wykorzystująca w swych pracach rożnorodne techniki malarskie. Sprawnie bawi się rożnorodnymi rozwiązaniami technicznymi, co będzie można dostrzec już niebawem w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ