Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa „Przed burzą” Adam Dobies-Dobosz

  Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  Police, ul. Siedlecka/1A, +48 91 312 10 55

  Od 18.05.2015 do 30.06.2015

  • Wstęp wolny

  Adam Dobosz ur. w 1957 roku w Tanowie. Studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Poznaniu ( 1981-1986), na wydziale Architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i projektowania mebla.

  W 1986r. właściciel Galerii Sztuki Wspołczesnej w Bydgoszczy przy ulicy Podgornej. Przez ostatnie lata zajmował się projektowaniem wnętrz użytkowych, mebli, przedmiotow, wzornictwa przemysłowego. Od kilku lat zajmuje się wyłącznie malarstwem i rysunkiem.

  W większości prezentowane obrazy dotyczą tematyki marynistycznej od dekoracyjnych widokow do motywow geometrycznych. Obrazy powstały na zamowienie a taże z potrzeby poszukiwania warsztatowego doświadczenia. Ostatnie prace to realistyczna konwencja obramowania zastanej rzeczywistości. Walory krajobrazu wyzwalają wiele inwencji i pomysłow tworczych, są inspiracja do tworzenia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ