Piotr na Mistrzostwach Polski BJJ. To był udany występ zawodnika z Polic [ZDJĘCIA]

Marek Jaszczyński
Piotr Madrak z Hulk Team Police zajął drugie miejsce w XV Mistrzostwach Polski w brazylijskim Jiu Jitsu. Impreza odbywała się w Katowicach. Był najmłodszym zawodnikiem w imprezie.

W mistrzostwach rywalizowało 1751 zawodników. Walki odbywały się na 10 matach o powierzchni 650 metrów kwadratowych. W pierwszym dniu zawodów rywalizację rozpoczął Piotr Madrak z Hulk Team Police.

Pierwszą walkę wygrał na punkty. Również walkę o finał Piotr wygrał na punkty. W finale niestety zawodnik okazał się silniejszy od policzanina, który XV Mistrzostwa Polski BJJ ukończył na 2 miejscu ze srebrnym medalem i tytułem wicemistrza.

Piotr nie spoczął na laurach. Po powrocie z Katowic nie mogło go zabraknąć na Zawodach BJJ "Hulk Cup II" organizowanych przez macierzysty klub w Policach. W tych zawodach po raz pierwszy wystąpił w podwójnej roli poza zawodnikiem jako sędzia. Na macie przed startem radził sobie bez zarzutów a następnie założył kimono i przystąpił do rywalizacji. Stoczył 3 walki z przeciwnikami z czego jedna przed czasem nie tracąc żadnego punktu a pierwszą wygrał przewagą 11:0. Dodatkowo w rywalizacji klub Hulk Team Police zdobył drużynowo 3 miejsce.