MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wystawa fotograficzna w Policach. "Tacy Jak Wy, Tacy Jak My"

Marek Jaszczyński
Marek Jaszczyński
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach, Dulny Foto
Wernisaż wystawy odbył się 16 grudnia 2022 w hali sportowej przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicz w Policach. Zdjęcia można podziwiać do końca grudnia.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom stworzenia przestrzeni łączącej osoby z niepełnosprawnościami z osobami pełnosprawnymi twórcy projektu nawiązali współpracę z Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie - mówi Agnieszka Chabasinska z SOSW nr 1 w Policach. - Kluczowym założeniem wspólnego działania była organizacja spotkań, w których uczestniczyli uczniowie klas fotograficznych Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach oraz Technikum Łączności w Szczecinie.

- Patrząc na wystawione fotografie powstałe przy wykorzystaniu techniki wielokrotnej ekspozycji nie zdoła się uchwycić pełnosprawności lub niepełnosprawności ukrytych w połączonych sylwetkach bohaterów - wyjaśnia Maciej Gapys z SOSW nr 1. - Widać jedynie człowieka, w którym można odnaleźć cząstkę siebie samego, który tak samo jak my wyraża emocje, uczucia, miewa dobre i złe dni. Organizatorzy wystawy zapraszają wszystkich chętnych do oglądania wystawy "Tacy Jak Wy, Tacy Jak My", aby każdy mógł sam przekonać się, iż w głębi duszy wszyscy jesteśmy tacy sami.

Wystawa fotograficzna "Tacy Jak Wy, Tacy Jak My" to kolejna odsłona projektu "Niepełnosprawny czy Sprawny?", którego głównym założeniem jest wzbogacenie wiedzy na temat funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami oraz integracja z osobami sprawnymi.
Organizację wystawy wsparł Powiat Policki w ramach Lokalnego Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych oraz Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Dzień Matki. Jak kobiety radzą sobie na rynku pracy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na police.naszemiasto.pl Nasze Miasto